הסתכלו סביב ושימו לב לעיצוב החלל, לרושם שהם משאיר עליכם ולתחושות שסובבות אתכם. עיצוב המקום הוא חלק בלתי נפרד מהמסר והאווירה של המקום. השקעה של מחשבה, זמן וכסף בבחירת העיצוב המתאים ביותר תשדרג כל סביבת מגורים ועבודה.

עיצוב נכון דורש שילוב של ניצול המרחב, שימוש ביתרונות לצד טשטוש החסרונות, משחק באור וצבעים ובחירת פריטי הריהוט הנוחים והמתאימים לצורכי הדיירים. אין זה פלא שמדובר במקצוע שדורש כישרון לצד לימודים בלתי פוסקים. מעצבי פנים מתחילים את דרכם בתחום בלימודים ממושכים של עיצוב ועבודות התמחות. היכולת לעצב לכל אדם את סביבת המגורים המתאימה לו ביותר דורשת הבנה מעמיקה, ניסיון ויחסי אנוש טובים.

מחשבות על בניית קו עיצוב אחיד והתאמת הרהיטים זה לזה באה לידי ביטוי בכל חדרי הבית. מעצבים מנוסים מבצעים עבודות עיצוב כלליות לכל הבית ועבודות פרטיות של עיצוב חדר המגורים בלבד, עיצוב בית העסק או עיצוב חדרי אמבטיה.

עצות שימושיות לעיצוב פנים שמתאים לכולם:

1.      הקפידו להתאים את העיצוב ופריטי הריהוט לצורכי המשתמשים, עיצוב לבן ועדין בבתים עם ילדים קטנים הוא מתכון לכישלון.
2.      הכניסו רגש וביטוי אישי אל החדר בעזרת צבעים, תאורה, פריטי ריהוט מיוחדים.
3.      השתמשו בפריטים חדשים לצד פריטים ישנים, רהיטים ישנים במצב טוב אפשר יהיה לחדש ולחסוך בהוצאות.
עבודת עיצוב טובה מעניקה לכל הדיירים תחושה נעימה ונוחה של בית, מעצבי פנים באזור הצפון ובכל הארץ מבצעים עבודות עיצוב בתי קרקע במושבים וקיבוצים, עיצוב דירות ופרויקטים של עיצוב משרדים  וחנויות.

שיטת הצבת הרהיטים והעיצוב בונים את האווירה במקום ובאים לידי ביטוי בזרימת האנרגיה, השאירו פרטים ותוכלו גם אתם לקבל עצות לעיצוב הבית והמשרד.