ההתרשמות הראשונית של לקוח חדש שיכנס למשרד שלכם יהיה מהעיצוב שלו. אם גם אתם מעוניינים להרשים את הלקוחות שלכם הגיע הזמן לחשוב על הזמנת מומחה בתחום עיצוב משרדים
 

למה לבזבז כסף על עיצוב משרדים?

ניתן לומר כי העיצוב של המשרד הוא המיתוג של החברה או העסק שלכם. כל אדם אשר ייכנס אל המשרד יתרשם ממידת השקעתכם בלב ליבו של העסק- המשרדים שלו. כולנו מכירים את המשפט "אל תסתכל על הקנקן אלא על מה שבתוכו" אשר מתאר לנו את האידיאל. אך כולנו מודעים לעובדה כי במציאות הדבר הראשון אשר לוכד את העין (ואין זה משנה עד כמה החברה שלנו מקצועית ומשווקת את המוצר הלוהט ביותר בשוק), הוא ההיבט הוויזואלי אסתטי של המשרד שלנו.

דבר זה תקף לא רק לגבי משרדים אלא גם לגבי ביתנו ולכן אנשים רבים מחליטים לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע שונים שעיקר מומחיותם הוא עיצוב פנים סלון ועיצוב פנים של שאר חללי הבית.

למרות שכדאי לזכור כי קיים כאן הבדל גדול, שכן עיצוב של המשרד שלנו ישפיע על ההכנסות שלנו בעוד עיצוב חדרי אמבטיה, סלון ומטבח ישפיע על ההתרשמות של החברים שלנו ועל התחושה שלנו כאשר אנו נכנסים הביתה. בשורה התחתונה ניתן לומר כי עיצוב משרדים מרשים הוא זה שיספק את אותו רושם בו אנו מעוניינים בקרב לקוחותינו וכל אדם אשר נכנס אל המשרד שלנו.

עיצוב משרדים- ממה העיצוב מושפע?

חשוב לציין כי קיים הבדל גדול בין עיצוב משרדים קטנים, בינוניים וגדולים וכל משרד יעוצב בהתחשב בדברים הבאים:

  • תקציב- יש להחליט על התקציב מראש וזאת על מנת שמעצב הפנים יוכל לתכנן את המשרד שלכם בהתאם אליו ולא יהיו שום הפתעות בדרך של תוספת מחיר או משרד שהעיצוב שלו נעשה בצורה חלקית וזאת משום שהוא לא הגדיר מראש את התקציב והתכנון התבסס על תקציב גדול יותר.
     
  • חלל- ישנם גדלים שונים של משרדים. במשרדים קטנים עיצוב הפנים חייב להיות ביתי ואינטימי ואילו במשרדים גדולים הנטייה היא לעיצוב מודרני מינימליסטי. חשוב לקחת בחשבון כי גודל החלל משפיע בצורה ניכרת על בחירת צבע הקירות (אשליית חלל גדול, אשליית חלל אינטימי), בחירת חומרי הגלם ממנו יבנה הריהוט, העמדה של הריהוט בחלל וכמובן הנוחות של העובדים אשר צריכים לעבוד במתחם.
     
  • תחום העסק- עיצוב הפנים תמיד חייב לשדר את אופיו של העסק, השירותים והמוצרים אותם הוא משווק ללקוח. עיצוב פנים של חברת ייעוץ תהיה שונה מאשר עיצוב משרדי עורכי דין.
 
עיצוב משרדים- השכרת שירותי מעצב פנים

קחו בחשבון כי עיצוב משרדים אינו המקצוע שלכם ומכיוון שכאן מדובר על עיצוב אשר ישפיע באופן משמעותי על ההתרשמות של לקוחות פוטנציאליים וקיימים מהמראה של המשרד שלכם, חשוב לשכור את שירותיו של מעצב פנים המומחה בעיצוב משרדים.

זכרו כי אין סגנונות אחידים ולכל מעצב משרדים יש את הקו הסגנוני שלו. חלק מהמעצבים סבורים כי הדבר החשוב ביותר הוא שהעיצוב של המשרד ישדר ביתיות ונוחות ואילו אחרים סבורים כי משרד צריך לשדר יוקרה ואווירה 'היי טקית' מרשימה אשר מערבת קווים נקיים, שימוש במגוון חומרים תעשייתיים, צבעי מט קרים ועוד. לכן, ההמלצה החשובה ביותר היא לבחור מעצב פנים רק לאחר שאתם מוודאים כי מדובר באדם עם ניסיון קודם ולאחר רפרוף בתיק העבודות שלו.
 
מעוניינים במעצב פנים אשר יעצב את המשרד שלכם בצורה מרשימה אשר תמתג את החברה שלכם? השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.